پیگیری سفارش


خریدار گرامی

باتوجه به اینکه راهنمای دانلود و مشاهده ویدئوهای خریداری‌شده از طریق ایمیل برای شما ارسال خواهد شد؛ ابتدا اطمینان حاصل کنید که هنگام خرید نشانی ایمیل خود را در فرم سفارش اعلام کرده باشید. در غیر این صورت، لطفا از ایمیل خود یک پیام به نشانی mohsen.ghasemee.g@gmail.com بفرستید.

ولی اگر علیرغم اعلام نشانی ایمیل خود، بیش از دو ساعت از ارسال سفارش شما گذشته است و هنوز ایمیل حاوی راهنمای دانلود ویدئوها را دریافت نکرده‌اید:

  • حتما ابتدا فولدر Spam  ایمیل خود را چک کنید. زیرا در پاره‌ای از موارد ایمیل ارسالی به دلیل آنکه حاوی لینک است، توسط پذیرنده به عنوان هرزنامه (Spam) شناسایی می‌شود.
  • در غیر این صورت، برای پیگیری سفارش خود فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید. کارشناسان ما در اسرع وقت موضوع را بررسی و به شما اطلاع خواهند داد.

  • {{value}}
نام و نام خانوادگی را بنویسید. نام و نام خانوادگی را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره تلفن همراه (موبایل) را بنویسید. شماره تلفن همراه (موبایل) را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
موضوع (برای تسریع در پاسخگویی لطفا برای پیام خود یک موضوع بنویسید) را بنویسید. موضوع (برای تسریع در پاسخگویی لطفا برای پیام خود یک موضوع بنویسید) را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
متن پیام خود را اینجا بنویسید را بنویسید. متن پیام خود را اینجا بنویسید را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. متن پیام خود را اینجا بنویسید را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...